Dafina Zeqiri do të lansojë projektin që ka ‘çmendur’ rrjetin!

Rikthehet Nora Istrefi – publikon baladën “Më mungon”

Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa publikojnë video projektin muzikor “Sweetest Pie”

Këngëtarja, Fifi, emri i vërtetë i të cilës është Filloreta Raçi, ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri muzikor me DJ PM dhe DJ Dagz, të titulluar – “Hana”.

“Ushtari im” kënga e re nga Hysni Klinaku

Ronela Hajati ka publikuar versionin përfundimtar të këngës ”Sekret”,

Leonora lanson “Komandant”, njërën nga dy këngët e realizuara për nder të Pavarësisë dhe Epopesë së UÇK-së

Top Music

Hajde motra e vllazni

Gili

E Dehur Jam

Nexhmije Pagarusha Buy this track

Veq ty te kam dasht

Shyhrete Behluli Buy this track

Podcasts

Playlist

Water Under The Bridge

Adele Buy this track

POW

Elvana Gjata Buy this track

Më mungon

Nora Istrefi Buy this track