News RSS

Ronela Hajati ka publikuar versionin përfundimtar të këngës ”Sekret”,

2 years ago

“Ushtari im” kënga e re nga Hysni Klinaku

2 years ago

Fifi publikon projektin e ri muzikor – bashkon forcat me DJ PM dhe DJ Dagz

1 year ago

Dafina Zeqiri do të lansojë projektin që ka ‘çmendur’ rrjetin!

1 year ago

Alban Ramosaj publikon videoklipin "A Je Me Najkon"