News RSS

Ronela Hajati ka publikuar versionin përfundimtar të këngës ”Sekret”,

8 months ago

“Ushtari im” kënga e re nga Hysni Klinaku

8 months ago

Fifi publikon projektin e ri muzikor – bashkon forcat me DJ PM dhe DJ Dagz

4 months ago

Dafina Zeqiri do të lansojë projektin që ka ‘çmendur’ rrjetin!

3 months ago

Alban Ramosaj publikon videoklipin "A Je Me Najkon"